- Met een horizontale en twee verticale 360°-laserlijnen, afzonderlijk inschakelbaar
- De lijnen staan onder een hoek van 90° onderling en maken een snelle uitlijning en montage mogelijk
- Loodfunctie, de verticale kruispunten vormen automatisch het loodpunt
- Speciaal ontspiegelde glazen zorgen voor zuivere en uiterst precieze laserlijnen.
- Het groene lijnbeeld is helderder in de presentatie en ook bij slechte lichtomstandigheden nog duidelijk zichtbaar
- Vergroot bereik van 100 meter, met ontvanger tot 120 meter werkbereik
- Zelfnivellering
- Optisch waarschuwingssignaal bij het overschrijden van het zelfnivellleringsniveau
- Uitschakelbare zelfnivelleringsfunctie zodat de laserstraal ook manueel kan ingesteld worden
- Helderheidsregeling in 3 standen, keuze op basis van helderheid van de omgeving of accustatus. Stand 1 is tevens de ontvangermodus
- Stof- en spatwaterbeschermd
- 1/4″- en 5/8″-schroefdraad voor statief
- Door het verticaal en horizontaal nivelleren is hij uiterst geschikt voor de binnenhuisinrichting: voor het rechtzetten van deuren, vensters, bouw -en woonelementen, leggen van glanzende vloertegels etc. en voor verschillende toepasssingen op bouwwerven
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 12 V accupacks
- Levering exclusief accu en lader
Technische gegevens
| Aantal lijnen horizontaal | 1 Stuk |
| Aantal lijnen verticaal | 2 Stuk |
| Zichtbaar bereik lijnen horizontaal | 360 ° |
| Zichtbaar bereik lijnen verticaal | 360 ° |
| Laserklasse | 2 |
| Max. werkgebied | 100 m |
| Max werkgebied met ontvanger | 120 m |
| Nauwkeurigheid | ± 0,3 mm |
| Zelfnivelleringsbereik | 4 ° |
| Bedrijfsduur | 12 h |
| Temperatuurbereik | -10 – +40 °C |
| Beschermingsklasse | IP54 |
| Stroomtoevoer | Systeemaccu |
| Accuspanning | 12 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 Ah |
| Afmeting LxBxH | 152 x 88 x 130 mm |
| Gewicht zonder accupack | 0,8 kg |








Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.