- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Functieschakelaar met vier functies: boren, klopboren, beitelen, beitelaanpassing
- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Draaistop om te beitelen
- Stevige behuizing in drukgegoten aluminium
- Met gasgeefschakelaar en continu functie
- Elektronische snelrem
- Extra handgreep met diepte-aanslag
- Geïntegreerde LED-lamp met continu functie
- Accu-capaciteitsaanduiding
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 18 V accupacks
- Levering exclusief accu en lader
Leveringsomvang
- 1× Handgreep (436364)
- 1× Diepte-aanslag (440655)
Technische gegevens
| Accuspanning | 18 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Gereedschapsopname boor en beitel | SDS-plus |
| Max. slagenergie | 1,7 J |
| Onbelast toerental | 0 – 1400 1/min |
| Onbelast slagtoerental | 0 – 4500 1/min |
| Max. boorgatdiameter beton | 18 mm |
| Max. boorgatdiameter hout | 20 mm |
| Max. boorgatdiameter staal | 13 mm |
| Afmeting LxBxH | 280 x 75 x 220 mm |
| Gewicht zonder accupack | 2,0 kg |





Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.