- Krachtige accubouwlamp van 10.000 lumen met 5 lichtsterkteniveaus plus ECO-stand. Met geheugenfunctie: het licht schakelt in op het laatste ingestelde niveau
- De kleurtemperatuur van 5000 Kelvin komt overeen met een neutrale lichtkleur en is geschikt voor werkzaamheden in donkere ruimten. Daarmee is een nauwkeurige aanpassing aan de taak mogelijk
- Lamp 215° draaibaar
- Visueel waarschuwingssysteem: het einde van de accugebruiksduur wordt aangegeven door het afnemen van de lichtsterkte
- 5/8″ schroefdraadverbinding voor statieven
- Geïntegreerde afstandselementen met koelopeningen beschermen de lens en de oppervlakken
- Met mogelijkheid voor wandbevestiging
- Robuust en lange levensduur voor zwaar gebruik
- Accu-capaciteitsaanduiding
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 12 V en 18 V accupacks
- Levering exclusief accu, laadapparaat
Technische gegevens
| Accuspanning | 12 / 18 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Kleurtemperatuur | 5000 CCT |
| Lichtstroom | (12V) 300 / 1000 / 3000 (18V) 300 / 1000 / 3000 / 5000 / 7000 / 10000 lm |
| Kleurweergave-index | RA>80 CRI |
| Beschermingsklasse | IP65 |
| Afmeting LxBxH | 209 x 290 x 354 mm |
| Gewicht zonder accupack | 3,6 kg |




Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.