- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Turbo-Modus voor sneller en krachtiger werken. Door het inschakelen van de Turbo wordt een tot 27% hoger toerental bereikt
- Hoogste draaimoment van 158 Nm voor het boren en schroeven in extreme toepassingen
- Anti-kickback, schakelt bij blokkeren van schroefbevestigingen en boorgaten de motor uit, om verdraaiing van de pols te voorkomen
- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Gasgeefschakelaar met inschakelblokkering
- Elektronische snelrem
- Stevige behuizing in drukgegoten aluminium
- Rechts-/linksloop met vergrendeling
- Gebruikersbescherming zelfs bij het hoogste koppel door verlengbare handgreep
- Ergonomisch ontworpen, antislip softgrip handgreep
- Geïntegreerde LED-lamp met continu functie
- Accu-capaciteitsaanduiding
- Inclusief te bevestigen extra handgreep, gordelclip en reservebit-houder
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 18 V accupacks
- Levering exclusief accu en lader
Technische gegevens
| Accuspanning | 18 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Onbelast toerental 1e stand | 0 – 700 1/min |
| Onbelast toerental 2e stand | 0 – 2500 1/min |
| Max. draaimoment, hard | 158 Nm |
| Max. draaimoment, zacht | 70 Nm |
| Max. boorgatdiameter hout | 89 mm |
| Max. boorgatdiameter staal | 13 mm |
| Spanwijdte-boorhouder | 1,5 – 13 mm |
| Afmeting LxBxH | 179 x 75 x 210 mm |
| Gewicht zonder accupack | 1,7 kg |
| Draaimomentinstelling | 23 Standen |







Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.