- Met zijn compacte afmeting, het lage gewicht en de krachtige motor is de boorhamer bij uitstek geschikt voor kleinere montagewerkzaamheden evenals het boren van kleinere gaten van 5-10 mm diameter
- Geschikt voor boren/klopboren, ideaal voor 5-10 mm (max. 16 mm) in beton
- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Elektronische snelrem
- Rechts-/linksloop
- Gasgeefschakelaar voor een langzame en soepele start
- Ergonomische handgreep met rubbergecoat grijpvlak. Door een demper met veerlagers en aanvullende trillingsdemping tussen behuizing en handgreep, worden trillingen verminderd
- Inclusief te bevestigen extra handgreep, gordelclip en reservebit-houder
- Boordiepte-aanslag: voor precies werken
- Geïntegreerde LED-lamp met continu functie
- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Accu-capaciteitsaanduiding
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 12 V accupacks
- Levering exclusief accu en lader
Technische gegevens
| Accuspanning | 12 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 Ah |
| Max. slagenergie | 1,5 J |
| Onbelast toerental | 0 – 810 1/min |
| Onbelast slagtoerental | 0 – 4500 1/min |
| Max. boorgatdiameter beton | 16 mm |
| Afmeting LxBxH | 263 x 68 x 190 mm |
| Gewicht zonder accupack | 1,68 kg |
| Gereedschapsopname boor | SDS-plus |






Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.