- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Vierkante houder voor 3/4″-slagmoeren
- Elektronische snelrem
- De vibratiegedempte handgreep zorgt voor trillingsarm werken
- Krachtig slagwerk voor hoogste prestaties maakt het losmaken van vastzittende, bijv. aangeroeste schroefverbindingen mogelijk, ook in extreme toepassingen
- Traploze toerentalregeling
- Gasgeefschakelaar met inschakelblokkering
- Stevige behuizing in drukgegoten aluminium
- Ergonomisch ontworpen, antislip softgrip handgreep
- Geïntegreerde LED-lamp met continu functie
- Accu-capaciteitsaanduiding
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 18 V accupacks
- Levering exclusief accu en lader
Technische gegevens
| Accuspanning | 18 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Draaimomentstanden | 3 Standen |
| Max. draaimoment 1e stand | 300 Nm |
| Max. draaimoment 2e stand | 590 Nm |
| Max. draaimoment 3e stand | 1060 Nm |
| Max. losdraaimoment | 1680 Nm |
| Onbelast toerental | 0 – 1700 1/min |
| Onbelast slagtoerental | 0 – 2200 1/min |
| Gereedschapsopname slagboorschroefmachine | 3/4” buiten |
| Afmeting LxBxH | 230 x 82 x 238 mm |
| Gewicht zonder accupack | 3,3 kg |






Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.