- Nieuwe generatie borstelloze motoren met een hoog vermogen en hoge efficiency
- Traploze instelling van de zaagsnelheid via stelwieltje met automatische start in de “A”-stand
- Gereedschapsloos wisselen van zaagblad dankzij het snelspansysteem en de uitwerpfunctie
- Pendelbeweging : 4-traps voor een hoge zaagprestatie
- Zaagbladgeleiding met dubbele rollen voor nauwkeurige, exact haakse zaagsneden
- Vrij zicht op de zaaglijn door geïntegreerde blaasfunctie
- Perfecte ergonomie door optimaal geplaatste SoftGrip-oppervlakken
- trillingsarm en comfortabel zagen
- Zaagtafelverstelling voor verstekzagen tot 45°, 0-vergrendeling. Naar achteren verschuifbaar voor zagen vlak langs de rand
- Stabiele zaagvoet met afneembare kunststof glijzool voor de bescherming van gevoelige oppervlakken
- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Met automatische start, overbelastingsbeveiliging
- Afzuigstuk Ø 27 mm, voor een zuivere werkplaats en vrij zicht op de zaaglijn
- Antisplinterbescherming afneembaar, voor splintervrije zaagsneden en voor de geleiding van het zaagblad
- Geïntegreerd led-licht voor optimale verlichting van het werkgebied
- Accu-capaciteitsaanduiding
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 12 V accupacks
- Levering exclusief accu en lader.
Technische gegevens
| Accuspanning | 12 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 Ah |
| Onbelast slagtal | 800 – 3000 1/min |
| Slag | 23 mm |
| Pendelslagstanden | 4 Standen |
| Toerentalstanden | 1-5 +A Standen |
| Zwenkbereik | 0-45 ° |
| Max. materiaaldikte hout | 90 mm |
| Max. materiaaldikte metaal | 10 mm |
| Afmeting LxBxH | 220 x 69 x 183 mm |
| Gewicht zonder accupack | 1,46 kg |







Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.