- Zeer compacte en handige mini-haakse slijper met vooruit-/achteruitfunctie voor uiteenlopende doorslijpwerkzaamheden
- 180° Draaibare kop, ideaal voor rechts-/linkshandig doorslijpen. De 90°-stand is geschikt voor slijpen
- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Microprocessor met zachte aanloop, heropstartbeveiliging na stroomonderbreking, temperatuurcontrole, overbelastingsbeveiliging
- Met elektronische rem, stopt het gereedschap in ongeveer 1,5 seconden
- Anti-Kickback: stopt de motor bij schijfblokkering
- Vergrendelbare schuifschakelaar
- Rubberen behuizing voor een veilige en comfortabele greep
- Asvergrendeling: voor een makkelijke schijvenwissel
- Geïntegreerde LED-lamp met continu functie
- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 12 V accupacks
- Accu-capaciteitsaanduiding
- Levering exclusief accu en lader
Technische gegevens
| Accuspanning | 12 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 Ah |
| Max. schijfdiameter | 76 mm |
| Onbelast toerental | 5000 – 20000 1/min |
| Greepomvang | 140 mm |
| Afmeting LxBxH | 235 x 75 x 120 mm |
| Gewicht zonder accupack | 0,85 kg |
| Zaagdiepte | 22 mm |








Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.