- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Gasgeefschakelaar met inschakelblokkering
- Elektronische snelrem
- Snelspanboorhouder met automatische vergrendelfunctie
- Stevige behuizing in drukgegoten aluminium
- Rechts-/linksloop met vergrendeling
- Ergonomisch ontworpen, antislip softgrip handgreep
- Geïntegreerde LED-lamp met continu functie
- Accu-capaciteitsaanduiding
- Inclusief gordelclip en bithouder
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 12 V accupacks
- Levering exclusief accu en lader
Technische gegevens
| Accuspanning | 12 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 Ah |
| Max. draaimoment, hard | 58 Nm |
| Max. draaimoment, zacht | 32 Nm |
| Draaimomentinstelling | 25 Standen |
| Onbelast toerental 1e stand | 0 – 450 1/min |
| Onbelast toerental 2e stand | 0 – 1700 1/min |
| Onbelast slagtoerental 1e stand | 0 – 5850 1/min |
| Onbelast slagtoerental 2e stand | 0 – 22100 1/min |
| Spanwijdte-boorhouder | 1,5 – 13 mm |
| Max. boorgatdiameter hout | 25 mm |
| Max. boorgatdiameter staal | 13 mm |
| Afmeting LxBxH | 200 x 66 x 185 mm |
| Gewicht zonder accupack | 1,14 kg |




Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.