- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Gasgeefschakelaar met inschakelblokkering
- Elektronische snelrem
- Stevige behuizing in drukgegoten aluminium
- Rechts-/linksloop met vergrendeling
- Ergonomisch ontworpen, antislip softgrip handgreep
- Geïntegreerde LED-lamp met continu functie
- Accu-capaciteitsaanduiding
- Inclusief te bevestigen extra handgreep, gordelclip en reservebit-houder
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 18 V accupacks
Leveringsomvang
- 1× Handgreep (428698)
- 1× Gordelclip (430714)
- 1× Bithouder (453994)
- 1× Reservebit-houder (430862)
- 1× Transportkoffer L-BOXX® (414085)
- 1× Kofferinleg (454125)
- 2× Li-Ion oplaadbare accupack 18 V (532733)
- 1× Snellader 12/18 V (532280)
Technische gegevens
| Accuspanning | 18 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Max. draaimoment, hard | 90 Nm |
| Max. draaimoment, zacht | 56 Nm |
| Draaimomentinstelling | 24 Standen |
| Onbelast toerental 1e stand | 0 – 600 1/min |
| Onbelast toerental 2e stand | 0 – 2300 1/min |
| Onbelast slagtoerental 1e stand | 0 – 9600 1/min |
| Onbelast slagtoerental 2e stand | 0 – 37000 1/min |
| Spanwijdte-boorhouder | 1,5 – 13 mm |
| Max. boorgatdiameter hout | 60 mm |
| Max. boorgatdiameter staal | 13 mm |
| Aantal meegeleverde accu’s | 2 Stuk |
| Met laadapparaat | Ja |
| Afmeting LxBxH | 212 x 75 x 201 mm |
| Gewicht zonder accupack | 1,6 kg |






Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.