- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Compacte, krachtige slagboorschroefmachine met extreem korte koplengte. De allround-schroefmachine voor elke professional
- Gasgeefschakelaar met inschakelblokkering
- Elektronische snelrem
- Rechts-/linksloop met vergrendeling
- Ergonomisch ontworpen, antislip softgrip handgreep
- Geïntegreerde LED-lamp met continu functie
- Inclusief gordelclip en reservebit-houder
- Accu-capaciteitsaanduiding
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 18 V accupacks
- Levering exclusief accu en lader
Technische gegevens
| Accuspanning | 18 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Max. draaimoment, hard | 65 Nm |
| Max. draaimoment, zacht | 35 Nm |
| Onbelast toerental 1e stand | 0 – 500 1/min |
| Onbelast toerental 2e stand | 0 – 1800 1/min |
| Onbelast slagtoerental 1e stand | 0 – 8000 1/min |
| Onbelast slagtoerental 2e stand | 0 – 28800 1/min |
| Spanwijdte-boorhouder | 1,5 – 13 mm |
| Max. boorgatdiameter hout | 52 mm |
| Max. boorgatdiameter staal | 13 mm |
| Afmeting LxBxH | 164,5 x 69 x 208 mm |
| Gewicht zonder accupack | 1,2 kg |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Draaimomentinstelling | 24+1 Standen |






Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.