Product beoordeling

Labocosmetica #Fiero super refinishing primer 500ml

#FIERO is een innovatieve en verfijnde primer op waterbasis zonder wassen of siliconen. Het dekt geen defecten, maar elimineert ze en laat een pure en echte afwerking achter met een extreme en diepe glans op het behandelde oppervlak, waardoor de ideale conditie wordt gecreëerd voor het aanbrengen van nanokeramische coatings.

 46,95 incl. btw

10 op voorraad

Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
EAN: 8005553022617
SKU: LAB65

Product omschrijving

Primer overspuiten – Zonder vulstof en zonder was.

#FIERO is een innovatieve en verfijnde primer op waterbasis zonder wassen of siliconen.

Hierdoor wordt de ideale conditie gecreëerd voor het aanbrengen van nanokeramische coatings. Onze primer is specifiek ontworpen om het oppervlak voor te bereiden op de volgende coatingapplicatiefase.

Dankzij de innovatieve SAM technologie, garandeert het een sterke en duurzame link tussen het oppervlak en de aangebrachte nanokeramische coating.

De traditionele primers die harsen en vulstoffen gebruiken om een uitstekende afwerking te krijgen, hebben een lange tijd nodig om aan de verf te koppelen, meestal 6 tot 12 uur wachten!

Met #FIERO gebeurt dit niet omdat het de gekozen coating onmiddellijk na de afwerkingsfase aanbrengt, waardoor het de detailer veel tijd bespaart.

Inhoud: 500 ML.

Waarom kiezen voor Detailschuur.nl?

Gerelateerde producten

Labocosmetica #Cupido sealant nanoglaze 500ml

 24,95 incl. btw

Koch Chemie 1K Nano lakverzegeling 250ml

Oorspronkelijke prijs was: € 146,95.De huidige prijs is: € 119,95. incl. btw

Beoordelingen

0 beoordelingen
0
0
0
0
0

Beoordelingen

Filters wissen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over “Labocosmetica #Fiero super refinishing primer 500ml”