#HYDRAÂ is een multi-functionele hyper dressing voor een groot scala van toepassingen, speciaal voor interne en externe plastic delen.
Eenvoudig aan te brengen en levert een optimale verspreiding. #HYDRA levert uitstekende bescherming tegen verkleuring, zelfs chemisch. Kleurherstel zonder vettigheid!
#HYDRA is bestand tegen vlekken, beschermt effectief tegen water en vuil, levert een extreem hoge protectie en uitstekend beading effect. #HYDRA is water-gebaseerd, bevat geen oplosmiddelen of siliconen en respecteert oppervlakken. Zelfs aan het eind van de werkende periode laat het geen residu achter of verkleuring van plastic delen.
#HYDRAÂ is uitgebreid onderzocht, ontwikkeld en getest in het MaFra laboratorium, wereldwijd in samenwerking met de meest professionele sport auto fabrikanten, voor hun nieuwe modellen.
GEBRUIKSAANWIJZING:
Zeer eenvoudig te verspreiden, zeer geconcentreerd en met hoog rendement, #HYDRA is vooral veelzijdig, omdat het kan worden gebruikt vanaf puur tot 1:5 verdunning, afhankelijk van het niveau van bescherming en welke helderheid men wenst te verkrijgen.
De tweede laag verbetert het effect verder van de eerste.
Voor goed effect op banden, #HYDRAÂ met een applicator aanbrengen op de band-wangen en laten drogen.
Inhoud: 500ml.
Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.