Product beoordeling

Labocosmetica Panno Glass Towel 40x60cm

De gladheid van de glasvezels zorgt voor comfort en nauwkeurige bewegingen, waardoor de ruiten van het voertuig constant schoon blijven. Het unieke ontwerp van de Glass Towel, met het Labocosmetica-logo en een 3D-textuur, is geoptimaliseerd om vuil en vet op te vangen en garandeert onberispelijke resultaten.

 10,95 incl. btw

6 op voorraad

Voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
EAN: 8005553030292
SKU: A0461

Product omschrijving

Het ontwerp van de Glass Towel van Labocosmetica is geoptimaliseerd om vuil en vet op te vangen en garandeert onberispelijke resultaten.

Het specifieke weefsel van de vezels in deze doek zorgt ervoor dat vuil gemakkelijk kan worden verwijderd. Hierdoor wordt de efficiëntie na elke wasbeurt hersteld. Dit geeft een product wat hoge kwaliteit gegarandeert. De lichte tint van de microvezel is speciaal gekozen om gebruikers in staat te stellen de hoeveelheid verzameld vuil te controleren.  Men kan zo de doek op tijd vervangen voordat deze te vuil wordt. Dit vermindert het risico op strepen of vlekken op behandelde oppervlakken. Het is essentieel om te onthouden dat een schone doek cruciaal is om strepen tijdens het schoonmaken te voorkomen.

Glass Towel kan in de wasmachine worden gewassen zonder risico op beschadiging van de vezels. Het wordt aanbevolen om het gebruik van wasverzachters te vermijden om de reinigende eigenschappen van de doek te behouden. Door deze eenvoudige instructies op te volgen, zal de doek na verloop van tijd zijn efficiëntie en zachtheid behouden.

    • Gewicht: 280 GSM
    • Afmetingen: 60×40 cm
    • Samenstelling: 70% Polyester / 30% Polyamide
    • Weefsel: 3D geruit microvezel
    • Randen en hoeken: Overlock gestikte rand

Waarom kiezen voor Detailschuur.nl?

Gerelateerde producten

Detailschuur Edgeless microvezeldoek grijs 40x40cm bulk voordeel

 3,95 69,13 incl. btw
Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de productpagina

The Rag company – Eagle Edgeless 500 GSM orange

 8,95 31,95 incl. btw
Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de productpagina

The Rag company – Eagle Edgeless 500 GSM red

 8,95 31,95 incl. btw
Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de productpagina

The Rag company – Premium microfiber glass / window towel – ruiten doek

 5,95 25,95 incl. btw
Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de productpagina

Beoordelingen

0 beoordelingen
0
0
0
0
0

Beoordelingen

Filters wissen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een review over “Labocosmetica Panno Glass Towel 40x60cm”

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *