- De overbrenging is uitgevoerd met een grote oscillatiehoek van 2° aan elke zijde, wat snel zagen, snijden, schuren en afkrabben ondersteunt
- Met StarlockMax-gereedschapsopname en compatibel klemmechanisme voor alle Starlock-accessoires
- De multitool is bruikbaar voor de meest uiteenlopende toepassingen, zoals zagen, snijden, uitsnijden van de hout, metaal, kunststof en gipsplaten. Verwijderen van oude tegelvoegmortel en -lijm, afkrabben van siliconenvoegen, verf en tapijtlijm, schuren van profielen en in hoeken
- Koolborstelloze motor met een hogere efficiency en een langere levensduur
- Eenvoudige en nauwkeurige voorinstelling van de zaagdiepte met de diepte- en de parallelaanslag mogelijk, optioneel als toebehoren leverbaar
- Trillingsdempende elementen voor aangenaam werken zonder vermoeidheidsverschijnselen dankzij de geringste trillingen
- Gereedschapsloze werkstukwisseling
- Geïntegreerde, dubbele ledlamp met nachtlichtfunctie
- Electronic Management System (EMS) beschermt de machine, verlengt de levensduur en verhoogt de efficiency
- Accu-capaciteitsaanduiding
- FLEX accu-systeem: bruikbaar met alle FLEX 18 V accupacks
Leveringsomvang
- 1× Transportkoffer L-BOXX® (414085)
- 1× Kofferinleg (519855)
- 2× Li-Ion oplaadbare accupack 18 V (532733)
- 1× Snellader 12/18 V (532280)
Technische gegevens
| Accuspanning | 18 V |
| Accucapaciteit | 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Aantal schuurbewegingen onbelast | 10000 – 20000 1/min |
| Oscillatiehoek | 2 ° |
| Aantal meegeleverde accu’s | 2 Stuk |
| Met laadapparaat | Ja |
| Afmeting LxBxH | 310 x 75 x 100 mm |
| Gewicht zonder accupack | 1,3 kg |






Beoordelingen
Filters wissenEr zijn nog geen beoordelingen.